Menu

O nas

Działamy od 1990 roku - początkowo jako spółka dwóch osób fizycznych, a od 2010 roku jako prężnie rozwijająca się spółka akcyjna.

 

Budowa statków, konstrukcje offshore, konstrukcje stalowe, inżynieria morska, lądowa i cywilna - w tym się specjalizujemy. Wciąż ewoluujemy i dopasowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb rynku. Jako jedyna stocznia w Europie zbudowaliśmy już 3 jednostki do stawiania i serwisowania morskich farm wiatrowych.

 

W trosce o ekologię

 

 

 

Firma CRIST zawsze była aktywna na rynku budownictwa okrętowego, konstrukcji stalowych i remontów statków. Zmiany gospodarcze i rozwój technologii odnawialnych – takich jak energia wodna i wiatrowa – stworzyły także możliwości działania na nowych rynkach.

 

Dlatego obecnie uczestniczymy w realizacji projektów z dziedziny specjalistycznych konstrukcji przybrzeżnych, transportu morskiego i jednostek do eksploatacji zasobów morskich.

 

 

 

 

 

Od lat wspieraliśmy inicjatywy ekologiczne, co zapoczątkowało realizację wymagających i ekscytujących projektów: konstrukcji offshore oraz barek i statków przeznaczonych do stawiania farm wiatrowych.

Z powodzeniem wykorzystujemy rynkową niszę, jaką jest produkcja dla sektora offshore. Budowa kolejnych skomplikowanych jednostek do budowy i obsługi morskich farm wiatrowych lokuje nas w gronie europejskich liderów tej branży.

 

 

Jakość i niezawodność

 

Crist należy do grona firm wyróżniających się innowacyjnością, niszowymi produktami i dobrą organizacją łańcucha dostaw. Firma współpracuje z klientami z Polski, Niemiec, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Francji, Belgii, Holandii i Szkocji. Naszym priorytetem jest zapewnianie usług i produktów, które nie tylko spotykają się z akceptacją, ale także wykraczają poza oczekiwania i wymagania Klientów.

 

W naszych realizacjach skupiamy się na niezawodności. Dbamy o najwyższą jakość, która zawsze jest kontrolowana i certyfikowana przez światowe organizacje klasyfikacyjne i techniczne.

 

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych